ul. Krekole 9  +48 726-216-860 A A A
Archidiecezja warmińska

I Parafialne Święto Seniora

niedziela, 21-11-2021

W sobotę 6 listopada odbyło się I Parafialne Święto Seniora. Uroczystość rozpoczęła Msza Św. sprawowana w intencji wszystkich Seniorów. Dalsza część spotkania to wieczór wypełniony tańcem, muzyką, wspólnymi rozmowami w miłej i radosnej atmosferze. Wśród uczestników spotkania był Zespół Ludowy "Wojcieszanie", który min. dbał o oprawę muzyczną tego spotkania. Dziękujemy wszystkim, którzy przygotowali to wydarzenie i tym, którzy skorzystali z zaproszenia by wspólnie spędzić ten czas.