ul. Krekole 9  +48 726-216-860 A A A  
Parafia Krzyża Świętego w Krekolach
Archidiecezja warmińska

Życzenia świąteczno - noworoczne

piątek, 31-12-2021


Trwając w radości z przeżywanych obchodów Świąt Bożego Narodzenia i na progu nowego 2022 roku - życzę Wszystkim Parafianom, Waszym Rodzinom oraz Odwiedzjącym tę stronę: Bożego Błogosławieństwa od nowonarodzonego Jezusa oraz spokoju i radości z każdego dnia, który Pan Bóg nam pozwoli przeżyć. Pamiętajmy że On zawsze jest z nami, także w tych trudnych i bolesnych doświadczeniach,
które nieraz przeżywamy. 

z pamięcią w modlitwie ks. Rafał Grzebyk

Korzystanie z niniejszej witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Zmiany warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do plików cookies można dokonać w każdym czasie. Polityka Prywatności    Informacje o cookies

ROZUMIEM