ul. Krekole 9  +48 726-216-860 A A A  
Parafia Krzyża Świętego w Krekolach
Archidiecezja warmińska

Parafialna Pielgrzymka do Glotowa

sobota, 26-03-2022


12 marca grupa 30 parafian udała się na pielgrzymkę  do Glotowa - do Sanktuarium Męki Pańskiej i Najświętszego Sakramentu. Celem tej pielgrzymki oprócz prywatnuch intencji pątników - była modlitwa o pokój na Ukrainie.
W Glotowie uczestniczyliśmy w Mszy św. oraz w Drodze Krzyżowej na Kalwarii Warmińskiej - rozważając Mękę Pana Jezusa - w kontekście trwającej wojny na Ukranie. Dziękuję wszystkim, którzy zdecydowali się wziąć udział w tej pielgrzymce i potraktować ją jako jeden z elemntów duchowego przygotowania do Świąt Wielkanocnych.

Korzystanie z niniejszej witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Zmiany warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do plików cookies można dokonać w każdym czasie. Polityka Prywatności    Informacje o cookies

ROZUMIEM